RealitySisi Vaše rodinná realitní kancelář
působící ve Středočeském, Královehradeckém a Moravskoslezkém kraji

O nás


Jsme rodinná realitní kancelář, která si zakládá na lidském přístupu ke klientovi. Naším posláním je „být užitečný“. Naší filosofií je uznávání rodinných hodnot. A naším cílem je vytvořit co nejvhodnější podmínky pro kvalitní bydlení.

POMÁHÁME VÁM TVOŘIT DOMOV

Na realitním trhu působíme od roku 2005 a za tu dobu jsme se stali stabilními partnery mnoha místních firem obchodujících s nemovitostmi, stali jsme se profesionály v oboru a umíme odborně poradit a zlepšit kvalitu Vašeho bydlení.

Jsme otevřeni novým příležitostem a jsme ochotni se neustále učit. Naší hlavní motivací je spokojený zákazník a touha být užitečný lidem. Naší doménou je nejen profesionalita na realitním trhu, ale zároveň také odborné právní a finanční poradenství.

tým maklérů, RealitySisi

Nadstandardní služby RealitySisi

naprostá samozřejmost je kompletní zastoupení klienta při:

  • jednání s úřady (katastrální, stavební, městský, finanční, geodeti, dodavatelé energií, apod..)
  • advokátní úschovy a právní služby u partnerské advokátní kanceláře
  • zajištění průkazu energetické náročnosti budovy PENB dle zákona č. v platném znění od 1.ledna 2013, zajišťováno vlastním technikem za nejlepší ceny na trhu, zároveň odborné poradenství v tomto oboru
  • vypracování daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí, k dani z nemovitosti, apod.., následné podání daňového přiznání na finanční úřad a zajištění daně z titulu ručení kupujícím
  • kompletní finanční služby u partnerské finanční skupiny zajišťovány vlastním finančním specialistou

Napsali o nás

© 2013 Michal Pavel - všechna práva vyhrazena